Lazebnictví Hostivice

NĚCO MÁLO O NÁS

Zavedené Lazebnictví Hostivice s bezbariérovým přístupem nabízí kadeřnické, kosmetické a pedikérské/manikérské služby na jednom místě ve Vašem místě bydliště. Ke všem zákazníkům máme diskrétní a přátelský přístup. I ta nejnáročnější klientela si v moderním prostředí přijde na své. Ve vzdušném prostoru najdete vedle kadeřnických služeb také pedikúru a manikúru. Snažíme se o to, abyste vypadali co nejlépe a jsme si vědomi, že péče o vlasy a pokožku je jedním z hlavních bodů.

Marie Kučerová 


Při hledání krásy svěřujete kosmetičce svou tvář, své tělo. Je jedno, jedná-li se o ženu či muže, protože i ti mají už dnes naštěstí své požadavky na vzhled. Osobně zastávám cestu pravidelného ošetření, přirozenosti a pěstěnosti. Budu se snažit udělat vše pro Váš vzhled, ale také pro duši a relax. Protože i to ke kosmetice patří. 

Milujte sebe, respektujte se a starejte se o sebe. Pokud Vám budu v tomto směru prospěšná, bude mi ctí. Těším se na Vás, Marie Kučerová.

T: 604 194 169

Eva Kupcová

Kadeřnice

Kadeřnice, která posílila náš tým od otevření naší provozovny. Zaměřuje se jak na dámské, tak i pánské střihy. Díky dlouholeté praxi v oboru, je její práce technicky dobře odvedená. Pokud budete chtít opravdu profesionální balayage, určitě se na ni neváhejte obrátit! Má pozitivní přístup k zákazníkovi a ctí jeho přání. Pracuje s vlasovou kosmetikou L´Oréal, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy.

T: 775 125 393

 Sleduji pro Vás nové trendy a novinky jak v účesech, barvách, tak i vlasové kosmetice a dokonalé probarvení, tónování nebo balayage mě opravdu baví!

Michaela Jindrová

Kadeřnice

Kadeřnice, která posílila náš tým na podzim tohoto roku. Objednat se se k ní můžete jak na dámskou barvu, střih, tak na pánské a dětské střihy. Pracuje s vlasovou kosmetikou L´Oréal, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy. 

T: 733 442 327

Není pro mě nic důležitějšího, než abyste se cítili v novém účesu dobře a řekli si, že návštěva u mě v kadeřnictví byla ještě lepší než jste čekali.:-) 

Markéta Hamadejová

Kadeřnice

Kadeřnice s letitou praxí a precizně odváděnou prací. Nabízí širokou škálu kadeřnických služeb od dámských střihů a barvení, pánských střihů až po dětský barber. Pracuje s vlasovou kosmetikou Revlon a Alter Ego.

T: 608 028 689


Petra Břežná

Manikérka & pedikérka & nehtová modeláž

Od srpna tohoto roku posílí náš tým manikérka /pedikérka s 10-ti letou praxí s O.P.I. a Nany Nails. Petra je naše specialistka nejen na manikúru, ale i na nehtovou modeláž. Objednávat se k ní můžete na manikúru / pedikúru, nehtovou modeláž, akryl, P-Shine, Shell lak, Gel lak, dále na parafínové zábaly, masáže rukou a nohou. 

Péče, kterou věnujete svým rukám se Vám jistě vrátí - Vaše ruce jsou jako vizitka. 

T: 774 322 593

Romana Hellerová

Pedikérka & Manikérka

Nechte se hýčkat profesionální nehtovou kosmetikou O.P.I., Orly, Gehwol pedikúrním ošetřením. Kromě základní pedikúry poskytuji pedikúru wellness, reflexní a relaxační masáže.

Ke každému klientovi přistupuji s maximálně odborným a individuálním přístupem. 

T: 775 177 527
René Rossbachová

Manager

Mít vše pod jednou střechou a v místě bydliště v příjemném prostředí a přátelském kolektivu, to je mým záměrem. V Lazebnictví Hostivice nám jde především o to, abychom Vám společně poskytovali kvalitní služby. 

"Krása začíná ve chvíli, kdy se rozhodnete být sama sebou."

- Coco Chanel