Lazebnictví Hostivice

NĚCO MÁLO O NÁS

Zavedené Lazebnictví Hostivice s bezbariérovým přístupem nabízí kadeřnické, kosmetické a pedikérské/manikérské služby na jednom místě ve Vašem místě bydliště. Ke všem zákazníkům máme diskrétní a přátelský přístup. I ta nejnáročnější klientela si v moderním prostředí přijde na své. Ve vzdušném prostoru najdete vedle kadeřnických služeb také pedikúru a manikúru. Snažíme se o to, abyste vypadali co nejlépe a jsme si vědomi, že péče o vlasy a pokožku je jedním z hlavních bodů.

René Rossbachová

Manager 

Mít vše pod jednou střechou a v místě bydliště v příjemném prostředí a přátelském kolektivu, to je mým záměrem. V Lazebnictví Hostivice nám jde především o to, abychom Vám společně poskytli kvalitní služby.

"Krása začíná ve chvíli, kdy se rozhodnete být sama sebou."

- Coco Chanel

Eva Kupcová

Kadeřnice

Kadeřnice, která posílila náš tým od otevření naší provozovny. Zaměřuje se jak na dámské, tak i pánské střihy. Díky dlouholeté praxi v oboru, je její práce technicky dobře odvedená. Má pozitivní přístup k zákazníkovi a ctí jeho přání. Pracuje s vlasovou kosmetikou L´Oréal, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy.


Blanka Vodičková

Kosmetička

Kosmetička s více jak 10-ti letou praxí Vám nabízí takové ošetření, které nejvíce prospěje Vaší pleti či tělu a vybere pro Vaši pleť to nejlepší. Pracuje s těmito francouzskými značkami:

  • Bernard Cassiere - zážitková a relaxační kosmetika
  • Simone Mahler - lékařská kosmetika
  • Renophase - 70% chemický peeling

 Nově také zavádí do našeho salonu kosmetiku pro pány.  

Markéta Hamadejová

Kadeřnice

Kadeřnice s letitou praxí a precizně odváděnou prací. Nabízí širokou škálu kadeřnických služeb od dámských střihů a barvení, pánských střihů až po dětský barber.

Romana Hellerová

Pedikérka & Manikérka

Nechte se hýčkat profesionální nehtovou kosmetikou O.P.I, Orly, Gehwol pedikúrním ošetřením. Kromě základní pedikúry poskytuji pedikúru wellness, reflexní a relaxační masáže.

Ke každému klientovi přistupuji s maximálně odborným a individuálním přístupem. 
Jessica Křepelová

Masérka

Zabývá se masážemi již 4. rokem, pravidelně jezdí masírovat do SPA hotelů na wellness pobyty. Můžete se k ní objednat na masáž Shiatsu (používání tlaku a energetických i fyzických dotyků na energetické dráhy a body na těle s cílem vyrovnat oběh tělesné energie) nebo Tuina (tradiční čínská masáž). Dostane se Vám individuálního a příjemného prostředí a přístupu a budete-li potřebovat a chtít, tak Vám navrhne na míru kondiční plán. 
Tomáš Ondruš