Lazebnictví Hostivice

NĚCO MÁLO O NÁS

Zavedené Lazebnictví Hostivice s bezbariérovým přístupem nabízí kadeřnické, kosmetické a pedikérské služby na jednom místě ve Vašem místě bydliště. Ke všem zákazníkům máme diskrétní a přátelský přístup. I ta nejnáročnější klientela si v moderním prostředí přijde na své. Ve vzdušném prostoru najdete vedle kadeřnických služeb také kosmetiku a pedikúru. Snažíme se o to, abyste vypadali co nejlépe a jsme si vědomi, že péče o vlasy a pokožku je jedním z hlavních bodů.

__________________________Eva Kupcová

Kadeřnice

Kadeřnice, která je v našem týmu od otevření salonu. Zaměřuje se jak na dámské, tak i pánské střihy. Díky dlouholeté praxi v oboru, je její práce technicky dobře odvedená. Pokud budete chtít opravdu profesionální balayage, určitě se na ni neváhejte obrátit! Má pozitivní přístup k zákazníkovi a ctí jeho přání. Pracuje s vlasovou kosmetikou L´Oréal, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy.

T: 775 125 393

 Sleduji pro Vás nové trendy a novinky jak v účesech, barvách, tak i vlasové kosmetice a dokonalé probarvení, tónování nebo balayage mě opravdu baví!

Michaela Jindrová

Kadeřnice

Kadeřnice, kterou máme již rok v našem týmu. Objednat se se k ní můžete jak na dámskou barvu, střih, tak na pánské a dětské střihy. Pracuje s vlasovou kosmetikou L´Oréal, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy. 

T: 733 442 327

Není pro mě nic důležitějšího, než abyste se cítili v novém účesu dobře a řekli si, že návštěva u mě v kadeřnictví byla ještě lepší než jste čekali.:-) 

Eliška Vernerová

Kadeřnice

Eliška pracuje jako kadeřnice 3 roky a posílila náš tým na jaře 2021. Pracuje s profesionální značkou Matrix.  Absolvovala několik doplňujících školení, ale stále se ve své práci školí, protože na trh přicházejí nové techniky, odstíny barev, přípravky a vlasová kosmetika. Ráda uvítá jak klientky, které chtějí radikálnější změnu,  tak klientky, které upřednostňují přírodně vypadající vlasy. Pánské a dětské střihy jsou samozřejmě také vítány!

T: 724 888 820

Praví se v jednom starém přísloví "Šaty dělají člověka". K tomu bych ale měla jistou výtku, když se podíváte na člověka, zaujmou Vás na první pohled jeho vlasy - jak jsou upravené, zda mu střih či barva sedí k obličeji a jeho oblečení. O vlasy je velmi důležité pečovat, hodně o Vás řeknou a plno lidí si o Vás muže udělat i úsudek. 

Marie Kučerová 

Kosmetička / Pedikérka

Profesionální kosmetička, kterou máme již rok v našem týmu. Při hledání krásy svěřujete kosmetičce svou tvář, své tělo. Je jedno, jedná-li se o ženu či muže, protože i ti mají už dnes naštěstí své požadavky na vzhled. Osobně zastávám cestu pravidelného ošetření, přirozenosti a pěstěnosti. Budu se snažit udělat vše pro Váš vzhled, ale také pro duši a relax. Protože i to ke kosmetice patří. 

T: 604 194 169

Milujte sebe, respektujte se a starejte se o sebe. Pokud Vám budu v tomto směru prospěšná, bude mi ctí. Těším se na Vás, Marie Kučerová.

René Rossbachová

Manager

Mít vše pod jednou střechou a v místě bydliště v příjemném prostředí a přátelském kolektivu, to je mým záměrem. V Lazebnictví Hostivice nám jde především o to, abychom Vám společně poskytovali kvalitní služby. 

"Krása začíná ve chvíli, kdy se rozhodnete být sama sebou."

- Coco Chanel