SLUŽBY

Pedikúra

PÉČE O NOHY

Při péči o Vaše nohy nám jde především o zdraví nohou, i když estetický vzhled nelze také zanedbat. Včasnou péčí o nohy můžeme předejít pozdějším nepříjemným komplikacím. Přestože je pedikúra velmi důležitá, ještě stále najdeme mnoho lidí, kteří tuto péči podceňují a kteří ji berou jen jako nepodstatnou část péče o tělo. Zapomíná se na to, že nohy nás nosí celý život a že si tedy jistou péči zaslouží. 


Kosmetika

PĚČE O PLEŤ

Profesionální kosmetické ošetření může být přínosné nejen pro samotnou pleť, ale také celkovou psychickou pohodu. Pokud se svěříte do rukou odborníka, na kterého se můžete spolehnout, ponoříte se do hluboké relaxace a čas strávený v kosmetickém salónu pro vás bude takovým zážitkem, že jej budete chtít opakovat pravidelně. Existuje celá řada důvodů, proč jsou pravidelné kosmetické návštěvy prospěšné.


Omlazení pleti, vyhlazení vrásek,, hloubkové čištění pleti

PŘÍSTROJOVÉ PROCEDURY S HIGH-TECH OMLAZOVACÍM SYSTÉMEM

BYAS Face Lifter 

  • profesionální omlazení pleti. Vrásky jsou vyhlazeny iontoforézou. Uvolněná, klesající kůže je utažena a zvedána znovu pomocí EMS. Nevzhledné usazeniny v oblasti tváří nebo dvojité brady způsobené skladováním tuku se odstraní radiofrekvencí. 

BYAS Groomster 

  • profesionální hloubkové čištění a detoxikace. Vaše pokožka je očištěna a detoxikována současně na povrchu a do hloubky a také dokonale připravená pro následující kosmetické ošetření. Dokonale čistá pokožka během pouhých 60 sekund.
  • Profesionální péče o pokožku a omlazení DNA pokožky Ráno vysoce účinné složky chrání pokožku a pokryjí ji hedvábně měkkým pocitem pro den. V noci prodlužují životnost buněk tím, že udržují délku telomerů. 


Kadeřnictví

PÉČE O VLASY

Precizně provedený střih s vhodnou barvou bude vypadat dobře i několik týdnů poté, co od nás odejdete. Umíme podtrhnout a zvýraznit Vaši osobnost a poradíme, co by Vám slušelo. Avšak přání zákazníka a umění naslouchat je u nás na prvním místě. Naši kadeřníci sledují trendy, mají kreativní a individuální přístup a budou vám věnovat maximální péči. Jejich profesní výzvou je dokázat vám, kolik krásy se ve vás skrývá.


 

Manikúra

PÉČE O RUCE

Ruce jsou naší vizitkou, proto bychom jim měli věnovat náležitou péči. Hezky upravené ruce a nehty máme nejen pro svůj dobrý pocit, ale jsou součástí naší vizáže. Pokožka na rukou bezesporu patří k nejnamáhanějším částem lidského těla. Dopřejte proto svým rukám náležitou péči.