100% spokojenost

KOSMETIKA

_____

Profesionální kosmetické ošetření může být přínosné nejen pro samotnou pleť, ale také celkovou psychickou pohodu. Pokud se svěříte do rukou odborníka, na kterého se můžete spolehnout, ponoříte se do hluboké relaxace a čas strávený v kosmetickém salónu pro vás bude takovým zážitkem, že jej budete chtít opakovat pravidelně. Existuje celá řada důvodů, proč jsou pravidelné kosmetické návštěvy prospěšné.
100% luxus

PEDIKÚRA

_____

Při péči o Vaše nohy nám jde především o zdraví nohou, i když estetický vzhled nelze také zanedbat. Včasnou péčí o nohy můžeme předejít pozdějším nepříjemným komplikacím. Přestože je pedikúra velmi důležitá, ještě stále najdeme mnoho lidí, kteří tuto péči podceňují a kteří ji berou jen jako nepodstatnou část péče o tělo. Zapomíná se na to, že nohy nás nosí celý život a že si tedy jistou péči zaslouží. 

Srdce salonu

KADEŘNICTVÍ

_____

Precizně provedený střih s vhodnou barvou bude vypadat dobře i několik týdnů poté, co od nás odejdete. Umíme podtrhnout a zvýraznit Vaši osobnost a poradíme, co by Vám slušelo. Avšak přání zákazníka a umění naslouchat je u nás na prvním místě. Naši kadeřníci sledují trendy, mají kreativní a individuální přístup a budou vám věnovat maximální péči. Jejich profesní výzvou je dokázat vám, kolik krásy se ve vás skrývá. 

OBJEDNAT SE

Napište nám, ozveme se Vám a najdeme vhodný termín.