KOSMETIKA


Pro krásnou a zdravou pleť je důležitá správná pleťová péče. Naše škála ošetření je opravdu široká a máme opravdu co nabídnout, celkovou nabídku však nemusíte zdlouhavě studovat. Jsme tu od toho, abychom Vám nabídli takové ošetření, které nejvíce prospěje Vaší pleti či tělu. Stačí nám napsat pár základních informací typu pleti, co Vás nejvíce trápí a čeho byste chtěli návštěvou dosáhnout a my vybereme pro Vaši pleť to nejlepší. 

V naší nabídce naleznete od základního ošetření aknózní pleti, pánské kosmetiky až po mikrodermabrazi, radiofrekvenci, fotoomlazení, mezoterapii, chemický peeling a nově i ošetření OXYCEUTICALEM. Ošetření pleti konzultujeme s každým zákazníkem podle jeho vlastních potřeb. Všechny kosmetické přístroje i kosmetické přípravky v salónu jsou certifikovány dle platných předpisů a splňují požadavky stanovené zákonem. 

Zároveň, pokud budete mít zájem o zakoupení kosmetických přístrojů od německé firmy BYAS na omlazení pleti, vyhlazení vrásek a hloubkovému čištění pleti určené k domácímu použití, Vás naučíme, jak s těmito přístroji a přípravky správně zacházet. Zároveň u nás můžete vyzkoušet revoluční novinku ve tvarování postavy a odbourávání přebytečných tuků.  

OMLAZENÍ PLETI

Vyhlazení vrásek, omlazení pleti včetně hloubkového čištění, detoxikace a omlazení DNA pokožky.

REZERVACE

KONTAKT

Lazebnictví Hostivice
Nám. 1. máje 683, Hostivice, 25301

Kosmetička
+420 604 194 169