KADEŘNICTVÍ


Precizně provedený střih s vhodnou barvou bude vypadat dobře i několik týdnů poté, co od nás odejdete. Umíme podtrhnout a zvýraznit Vaši osobnost a poradíme, co by Vám slušelo. Avšak přání zákazníka a umění naslouchat je u nás na prvním místě. Naši kadeřníci sledují trendy, mají kreativní a individuální přístup a budou vám věnovat maximální péči. Jejich profesní výzvou je dokázat vám, kolik krásy se ve vás skrývá.

Péče o vlasy

Pro krásné a zdravé vlasy je důležitá správná vlasová péče. Vybrali jsme proto pro vás profesionální kosmetiku L´Oréal.

Střih

Od precizního střihu se odvíjí každodenní úprava vlasů. Naši kadeřníci proto dodržují přesné technologické postupy a neustále se zdokonalují.

Barvení vlasů

Používáme několik barvících systémů. Tyto barvící řady v kadeřnickém světě patří mezi jedny z nejlepších právě kvůli své kvalitě.

DOMÁCÍ PÉČE

Nejdůležitější součástí péče o vlasy je výběr správného šamponu. Běžné šampony obsahují složky (nerozpustné silikony a parabeny), které vlas obalí, aby vypadal zdravě a byl hladký. Tyto složky nejsou většinou smývatelné vodou a vrství se na vlasech. Vlas je pod touto nepropustnou vrstvou udušený a jakoukoli výživu mu chcete dát, spláchnete při mytí, aniž by se dostala přes tuto nepropustnou vrstvu do vlasu. Je potřeba vlasy od těchto složek vyčistit. Správně zvolené profesionální přípravky dokáží vlasy i vlasovou pokožku dokonale vyčistit. Sice se vám může zdát, že máte vlasy po použití profesionálního šamponu na dotek hrubé, ale to je proto, že se vlas otevírá a čistí. K šamponu patří nezbytně i kondicionér (ten vlas uhladí) nebo maska (ta je výživnější a působí do hloubky vlasu), kterými vlas a výživu uzavřete uvnitř a vlasy budou krásně hladké a lesklé.

Profesionální vlasové přípravky jsou sice dražší než běžné, ale zato mají jiné složení, jsou hustější a vydrží Vám déle.

K šamponu patří nezbytně i kondicionér, ten vlas uhladí, a kterým vlas uzavřete uvnitř a vlasy budou krásně hladké a lesklé. 

Proto pro domácí péči bychom rádi vyzdvihli správný šampon, kondicionér, ale také vlasovou masku, která je výživnější a působí do hloubky vlasu. kterou vlas a výživu uzavřete uvnitř a vlasy budou krásně hladké a lesklé.

ONLINE REZERVACE

Napište nám Vaše časové možnosti a o jaký kadeřnický úkon byste měli zájem případně jakou kadeřnici/kadeřníka preferujete. Spojíme se s Vámi a vybereme vhodný termín.

LAZEBNICTVÍ HOSTIVICE

Nám. 1. máje 683, Hostivice

Objednávky: 220 950 694

E-mail: info@lazebnictvihostivice.cz

FB: lazebnictvihostivice

IG: lazebnictvihostivice

Po - : 9:00 - 18:00 dle objednávek
So - Ne: ZAVŘENO

  • Kadeřnictví:

Marcela Pletichová - kadeřnice + 420 774 688 330

Eva Kupcová - kadeřnice +420 775 125 393

Markéta Hamadejová - kadeřnice +420 608 028 689