Lash & Brow/ masáže

Lash Lifting & Botox řas včetně barvení - 75 min

Metoda zatočení nebo vytažení řas směrem nahoru pomocí silikonových válečků. Efekt namalovaných řas vydrží 6-8 týdnů dle typu řas . Vhodné i pro krátké řasy.

900 Kč

Laminace obočí včetně úpravy, barvení a výživy - 45 min

Dlouhotrvající fixace chloupku obočí do požadovaného tvaru. Vhodné jak pro husté obočí s neposlušnými chloupky, tak i pro nevýrazné obočí s chloupky rostoucí směrem dolu .  

700 Kč

Indická masáž hlavy, obličeje, krku - 90 min 

Tato masáž začíná úvodním zklidněním dechu, uvolněním ztuhlého svalstva hrudníku, zadní části šíje a hlavy pomocí speciálních tahů a jemných tlaků na konkrétních bodech. Zaměřuje se na odblokování napětí v obličeji a zlepšení lymfatického oběhu, má omlazující účinek, plet´ je rozjasněná a vyhlazená. Masáž se provádí na předem vyčištěnou pokožku a na závěr je aplikována vyživující maska, během jejího působení probíhá masáž rukou. 

1200 Kč

Ajurvédská tělová relaxační masáž s použitím nahřátých bylinných měšců s vodní lázni pro chodidla - 90 min

Tato masáž začíná úvodním zklidněním dechu při bylinné relaxační koupeli chodidel s použitím vonného oleje a solného peelingu pro chodidla. Následuje masáž celého těla, kde se využívají jemné tahy a tlaky na určitých bodech pro odblokování napětí v těle a zahrnuje použití bylinných měšců. Na závěr se aplikuje vyživující maska na obličej a během jejího působení probíhá masáž hlavy. 

1500 Kč

RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ MASÁŽE


Celotělová masáž 

90 min.

60 min.


1100 Kč
750 Kč

Záda, šíje, hlava 

30 min.

60 min.


500 Kč
750 Kč

Záda, šíje , nohy (nebo ruce) - 60 min.


750 Kč

Chodidla + lýtka  - 30 min.


500 Kč

Chodidla nebo dlaně - 20 min.


400 Kč