Podzimem a zimou naplno

30.08.2019

Kolekce je zaměřená na dlouhodobou prevenci a představuje spojení dvou doplňků stravy Nahrin především pro podzimní, zimní a jarní období.

OMEGA 3 KAPSLE

Omega 3 kapsle obsahující kvalitní rybí oleje z tuňáka, lososa, makrely a sledě navíc s řasou Dunaliella. Obsažené kyseliny EPA a DHA prospívají srdci a cévám. Želatinové kapsle se dobře polykají, kapsle nemají typický rybí zápach. Selen přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

SLOŽENÍ: rybí olej 66 %, materiál kapslí (telecí želatina, glycerin, barvivo: oxidy železa), oxid křemičitý, koncentrát z řas Dunaliella (obsahuje beta-karoten), seleničitan sodný

Vhodné: pro podporu správné činnosti srdce a cév pro každého, včetně dětí a těhotných žen,
pro ty, kdo nejí pravidelně tučné ryby jako ideální doplnění omega-3 mastných kyselin

Doporučené denní dávkování: 2 kapsle denně (před jídlem - ráno a večer), lze užívat i dlouhodobě. 2 kapsle = 470 mg EPA a DHA (280 mg EPA + 190 mg DHA)

Informace pro alergiky: bez laktózy, bez lepku.

Skladování: uzavřené na suchém místě, chraňte před teplem.

Účinnost a schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (EFSA - Evropský úřad pro bezpečnost potravin):

Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů.
Selen přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Selen přispívá k normální činnosti štítné žlázy.

Obsah: 75 g (100 kapslí)

KAPSLE S VITAMINEM D A VÁPNÍKEM

Obsažené látky prospívají vyrovnané náladě, obranyschopnosti, prospívají kostem a zubům

SLOŽENÍ: vitamin D3 (cholekalciferol), vápník, kyselina listová, extrakt z kopřivy. Vápník a vitamin D přispívají ke správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů. Vitamin D napomáhá k normálnímu vstřebávání vápníku a spolu s kyselinou listovou podporuje optimální funkci imunitního systému. 

Vhodné: pro osoby celodenně pobývající v uzavřených a kancelářských prostorách pro ženy a muže starší 40 let a seniory (riziková skupina s nedostatkem vitamínu D) pro těhotné ženy pro osoby trpící úbytkem kostní hmoty (osteoporózou) pro osoby se sklonem k depresivním náladám Doporučené denní dávkování: 1 kapsli denně zapijte vodou. Užívejte nejlépe během jídla Informace pro alergiky: rostlinný, bez laktózy, bez lepku. 

Obsah: 37 g (cca 60 kapslí)

V případě zájmu kontaktujte prosím našeho proškoleného prodejce JUST & NAHRIN