Ve školách a v práci bez absencí

23.08.2019

Kolekce produktů vhodných pro dospělé i děti na přírodní bázi

"NAROSAN BORŮVKOVÝ a ECHINACINA" za výhodnou cenu.

NAROSAN BORŮVKOVÝ 500 ml

Doplněk stravy s ovocnými šťávami, pylovým extraktem, vitaminy, železem a mědí.
Pokryje denní potřebu vitaminů. Obsah železa a mědi v dobře vstřebatelné formě přispívá k odolnosti proti únavě.
Na rozdíl od jiných doplňků stravy s obsahem železa po Narosanu borůvkovém naši zákazníci potvrdili dobrou snášenlivost bez trávicích potíží.
Narosan borůvkový je významným zdrojem všech uvedených vitaminů, železa a mědi. Pokrývá zvýšenou potřebu železa. Doporučená denní dávka Narosanu pokrývá 100% potřebu vitaminů dle výživových doporučení. Vitamíny a minerální látky v Narosanu napomáhají normální funkci imunitního systému a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívají k normální krvetvorbě a udržují normální stav zraku. Je vhodný pro mládež i dospělé, zvláště v období zvýšené námahy.
SLOŽENÍ: borůvková šťáva (z koncentrátu, plod), fruktóza, inulin, citronová šťáva (z koncentrátu plod), pylový extrakt 1 %, vitaminy C, niacin, kyselina pantothenová, B 6 , B 2 B 1 , A,biotin, D 3 , B 12 , zahušťovadla (arabská guma, xanthan), glukonan železnatý, přírodní borůvkové aroma, konzervační prostředek (sorban draselný), citronan měďnatý, obsah ovocných šťáv 74 %.
Doporučené denní dávkování: dospělí 2-3x 1 lžíci (tj. 25 ml), děti 2x 1 lžičku (tj. 8 ml) čistého sirupu nebo rozředěného ve vodě před jídlem. Před použitím protřepat.
Informace pro alergiky: rostlinný, bez laktózy, bez lepku.
Skladování: Uzavřené balení na chladném místě, chraňte před teplem. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte nejpozději do 2 měsíců.

ECHINACINA 500 ml

Doplněk stravy s bezovou a ostružinovou šťávou, echinaceou, vitaminem C, zinkem a sladidlem. Vitamíny a echinacea posilují imunitní systém. Sirup je doplněn o zinek, sladidlo sukralóza, sirup tak obsahuje méně kalorií při zachování účinku a sladké chuti (echinacea je sama o sobě velmi hořká).
SLOŽENÍ: ovocné šťávy z koncentrátu 52 % (plody bezu černého; plody ostružin,), voda, dextrin (vláknina), šťáva z echinacey 1 % ( bylina), vitamin C, extrakt z echinacey 0,5 %, glukonan zinečnatý, extrakt z bezových květů (květy), sukralóza (sladidlo)
Vhodné pro:
- děti při nástupu do kolektivu, např. školky a školy
- osoby potýkající se se stresem
- sportovce
- ženy v přechodu
Doporučené denní dávkování: 3× denně před jídlem 1 čajovou lžičku (10 ml denně), děti 1-2× denně 1 čajovou lžičku. Neužívejte déle než 8 týdnů po sobě. Před použitím protřepat.
Informace pro alergiky: bez laktózy, bez lepku.
Skladování: po otevření skladujte v ledničce.
Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.
Kontraindikace: Nedoporučuje se při imunitních a nádorových onemocněních a v těhotenství.

V případě zájmu o zakoupení těchto produktů kontaktujte prosím proškoleného poradce JUST & NAHRIN