PÁNSKÁ KOSMETIKA


Nově nabízíme pánskou kosmetiku pro muže, kteří chtějí vypadat lépe a zachovat si svěží a mladistvý vzhled. Pánské ošetření pleti zahrnuje hloubkové čištění pleti, peeling nebo masáž, mikromasáž očního okolí, výživu pleti a úpravu obočí. Zároveň nabízíme omlazení pleti a vyhlazení vrásek speciálním přístrojem Face Lifter.

PÁNSKÁ MANIKÚRA

Celkový vzhled je i pro muže velmi důležitý. Proto kromě péče o vlasy a pleť je vzhled kůže a celková úprava rukou velmi důležitá. V diskrétním prostředí našeho salonu Vám nabízíme základní ošetření Vašich rukou, tak abyste zapůsobili na Vaše okolí svým celkovým vzhledem. Při této proceduře Vám opilujeme nehty, ošetříme kůži v okolí nehtů, tak aby se Vám netvořily záděrky, uděláme lehkou masáž a proceduru zakončíme pečující bází. Věříme, že si tuto cenově dostupnou službu oblíbíte. Budeme se na Vás těšit!

PÁNSKÁ PEDIKÚRA


Nedbalá elegance je sexy, ale i ta má svá pravidla. A k těm patří nejen péče o ruce, ale i péče o nohy. Ženy totiž opravdu milují upravené muže. Tak proč jim to nedopřát? Trocha větší pozornosti ještě nikomu neuškodila a skvěle dokáže zvednout sebevědomí.

OBNOVA RŮSTU VLASŮ -          PŘIPRAVUJEME

PODPORA OBNUVY RŮSTU VLASŮ

Dobře upravené vlasy byly vždy symbolem krásy. Stejně jako kůže, stav vlasů odráží zdraví a vitalitu člověka. Mnoho lidí říká: Člověk nemůže dělat nic proti řídnutí nebo ztenčujícím se vlasům a prostě to nechat. To nemusí být, protože nyní existuje průlomový vývoj, který podporuje růst vlasů a zvyšuje vitalitu vlasů. Už nemusíte docházet na drahou transplantaci vlasových kořínků nebo experimentovat s různými předraženými a neúčinnými potravinovými doplňky. S naším přístrojem BYAS Hair Completer můžete podpořit přirozený růst vlasů a zvýšit hustotu svých vlasů. Ověřte si na sobě, že BYAS Hair Completer opravdu funguje a vyzkoušejte aplikaci séra pro podporu růstu vlasů na sobě v našem salonu.  Tento přístroj lze u nás zakoupit, abyste jej mohli používat i z pohodlí svého domova.