MASÁŽE

"Masáž je jako film. Skutečně odpočinková a zároveň je totálním únikem, ale s tím rozdílem, že hvězdou jste vy. A nic nezmeškáte, když usnete." - Elizabeth Jane Howard

Shiatsu masáž

Autonomní přírodní systém péče o zdraví, který má původ v Japonsku a je ovlivněn čínskými a nově též západními poznatky. Své teoretické a praktické kořeny odvozuje od starodávných filozofických a léčitelských tradic Dálného Východu a celostního chápání života a léčení založených na těchto filozofiích.

Cílem shiatsu je navozovat a podporovat procesy přirozeného sebeuzdravování, stavu pohody a zdraví a osobnostního růstu, a udržovat tak zdraví skrze vyrovnávání energetického systému jedince. Metodou je používání tlaku a energetických i fyzických dotyků na energetické dráhy a body na těle s cílem vyrovnat oběh tělesné energie (Ki neboli čchi).

* před zahájením procesu alespoň 24 hod. se doporučuje nepít kávu a kofeinové jiné nápoje.

* dostane se Vám individuálního a příjemného prostředí a přístupu a bude- li klient potřebovat a chtít, tak mu bude navržen na míru kondiční plán právě od naší masérky Jessicy.

Masáž Lávovými kameny 

Relaxační masáž, která léčí tělo i duši. Kameny dobře pohlcují a dlouho drží teplo. Jejich vibrace jsou na takové úrovni, že dokáží proniknout skrze pokožku dovnitř a přenášejí teplo a ozdravné vibrace hluboko do těla. Napomáhají spustit vyprazdňování lymfatických žláz, odvodňují a vyplavují škodliviny z těla. Obnovuje správný energetický tok v těle. "Člověk se po ní cítí jako znovuzrozený a plný nových sil". Lze přidat i otevírání čaker pomocí čakrových polodrahokamů.


Relaxační masáž

Jedná se o zklidňující, regenerující olejovou masáž určenou nejširšímu okruhu lidí. Maximálně relaxačního účinku je dosahováno zejména díky tomu, že sestava hmatů respektuje rozložení energetických drah (meridiánů) a akupunkturních bodů lidského těla. Důkladné, avšak jemné provedení masáže působí blahodárně na Váš centrální nervový systém, uvolňuje, zklidňuje a regeneruje ztuhlé a unavené svalstvo namáhané jednostranným zatížením, přetížením nebo naopak nedostatkem pohybu či napětím vyvolaným stresem - to se týká především svalstva šíje a zad. Spolu s relaxační hudbou je masáž prožitkem regenerujícím Vaše síly, odstraňujícím únavu, bolesti hlavy, stres, vnitřní napětí a psychickou vyčerpanost. Přijďte a ponořte se do prožitku plného uvolnění a relaxace. Pravidelnou masáží snižujeme nahromaděné napětí, staženým bolavým svalům navracíme zpět jejich pružnost a tím nastává kýžená úleva. Po masáži se cítíme mnohem spokojenější a pozitivnější a máme více energie.

Tuina masáž - tradiční čínská masáž

Účinky:

  • regulace tělesných funkcí

Za pomoci Tuina masáže regulujeme tělesné funkce v organismu. Dle učení tradiční čínské medicíny je základním předpokladem pro správné fungování těla jeho všeobecná harmonie. Tedy rovnováha mezi Jin a Jang prvky, správný tok energie Qi a krve. Díky nejrůznějším vlivům (vnější činitelé jako jsou např. chlad, vítr, horko, klimatizace, stres ale i vnitřní - orgánová nerovnováha) je tato harmonie často narušena. Dochází tak k nadbytku nebo nedostatku, které mohou být následně příčinou onemocnění, zdravotního problému.

  • posílení imunity organismu

Aby tělo bylo odolné vůči vnějším i vnitřním patogenům, můsí být dostatečně silné. Na tuto sílu má opět vliv rovnováhy v těle a předpoklad správného proudění Qi, stav tzv. ochranné Wei Qi. Pomocí stimulace daných akupunkturních bodů je možné preventivně posílit obranyschopnost organismu.

  • podpora krevního oběhu

Techniky Tuina masáže pomáhají při krevním oběhu. Účinek masáže přechází z povrchu kůže do středu svalů a tak je podpořeno proudění Qi a krve, které vede k jejich plynulé cirkulaci.

Masáž obličeje teplými polodrahokamy 

Relaxační a regenerační masáž, uvolňuje a vyprazdňuje lymfatické dráhy v obličeji. Tyto polodrahokamy jsou velmi příjemné na dotek a krásné na pohled. Mají vysoké léčivé účinky na pokožku, svaly, orgány. Dokáží uvolňovat emoce a zážitky, které jsou hluboce uložené v oblasti obličeje. Tato luxusní masáž je jedinečná tím, že harmonizuje tělo, duši i mysl člověka a má ihned viditelný účinek. Vaše pokožka bude jemná, krásná a budete mít vyhlazené vrásky.Karmické a osobní rozbory podle data narození - Tomáš Ondruš

Rozbor dané osoby a osob spřízněných (partner, děti, rodiče, apod.). 

30 min / 500 Kč

ONLINE REZERVACE

Napište nám Vaše časové možnosti a o jaký druh masáže byste měli zájem. Spojíme se s Vámi a vybereme vhodný termín.

LAZEBNICTVÍ HOSTIVICE

Nám. 1. máje 683, Hostivice

Jessica Křepelová - Masérka +420 732 857 316

Tomáš Ondruš - Masér (objednávkový formulář)