KADEŘNICTVÍ


Precizně provedený střih s vhodnou barvou bude vypadat dobře i několik týdnů poté, co od nás odejdete. Umíme podtrhnout a zvýraznit Vaši osobnost a poradíme, co by Vám slušelo. Avšak přání zákazníka a umění naslouchat je u nás na prvním místě. Naši kadeřníci sledují trendy, mají kreativní a individuální přístup a budou vám věnovat maximální péči. Jejich profesní výzvou je dokázat vám, kolik krásy se ve vás skrývá.

Péče o vlasy

Pro krásné a zdravé vlasy je důležitá správná vlasová péče. Vybrali jsme proto pro vás profesionální kosmetiku L´Oréal.

Střih

Od precizního střihu se odvíjí každodenní úprava vlasů. Naši kadeřníci proto dodržují přesné technologické postupy a neustále se zdokonalují.

Barvení vlasů

Používáme několik barvících systémů. Tyto barvící řady v kadeřnickém světě patří mezi jedny z nejlepších právě kvůli své kvalitě.

DOMÁCÍ PÉČE

Nejdůležitější součástí péče o vlasy je výběr správného šamponu. Běžné šampony obsahují složky (nerozpustné silikony a parabeny), které vlas obalí, aby vypadal zdravě a byl hladký. Tyto složky nejsou většinou smývatelné vodou a vrství se na vlasech. Vlas je pod touto nepropustnou vrstvou udušený a jakoukoli výživu mu chcete dát, spláchnete při mytí, aniž by se dostala přes tuto nepropustnou vrstvu do vlasu. Je potřeba vlasy od těchto složek vyčistit. Správně zvolené profesionální přípravky dokáží vlasy i vlasovou pokožku dokonale vyčistit. Sice se vám může zdát, že máte vlasy po použití profesionálního šamponu na dotek hrubé, ale to je proto, že se vlas otevírá a čistí. K šamponu patří nezbytně i kondicionér (ten vlas uhladí) nebo maska (ta je výživnější a působí do hloubky vlasu), kterými vlas a výživu uzavřete uvnitř a vlasy budou krásně hladké a lesklé.

Profesionální vlasové přípravky jsou sice dražší než běžné, ale zato mají jiné složení, jsou hustější a vydrží Vám déle. .

K šamponu patří nezbytně i kondicionér, ten vlas uhladí, a kterým vlas uzavřete uvnitř a vlasy budou krásně hladké a lesklé.

Proto pro domácí péči bychom rádi vyzdvihli správný šampon, kondicionér, ale také vlasovou masku, která je výživnější a působí do hloubky vlasu. kterou vlas a výživu uzavřete uvnitř a vlasy budou krásně hladké a lesklé.

ONLINE REZERVACE

Napište nám Vaše časové možnosti a o jaký kadeřnický úkon byste měli zájem případně jakou kadeřnici/kadeřníka preferujete. Spojíme se s Vámi a vybereme vhodný termín.

KONTAKT

Lazebnictvi Hostivice
Nám. 1. máje 683, Hostivice

Telefonní číslo
+420 100 123 123

E-mail
rene.rossbachova@gmail.com

CENÍK

DÁMSKÉ - KOMPLET (mytí + střih + úprava)

Krátké vlasy

Polodlouhé vlasy

Dlouhé vlasy


690 Kč

790 Kč

890 Kč

BARVA + KOMPLET

Krátké vlasy

Polodlouhé vlasy

Dlouhé vlasy

Cena se odvíjí v závislosti na složitosti střihu


1.240 Kč

1.540 Kč

1.990 Kč

Melír

Krátké vlasy

Polodlouhé vlasy

Dlouhé vlasy

Cena se odvíjí v závislosti na délce vlasů a množství použitého materiálu


od 650 Kč

od 800 Kč

od 950 Kč

Trvalá

Krátké vlasy

Polodlouhé vlasy

Dlouhé vlasy


650 Kč

800 Kč

950 Kč

PÁNSKÉ - KOMPLET (mytí + střih + úprava)

290 Kč

PÁNSKÉ - KLASIKA

250 Kč

DĚTSKÝ STŘIH

150 - 200 Kč

Tento ceník slouží k orientaci našich zákazníků za poskytované služby. Pro určení přesné ceny je nutná podrobnější konzultace s kadeřníkem.

ODBORNÁ KONZULTACE A PORADENSTVÍ ZDARMA.