OMLAZENÍ PLETI


Ověřte si na sobě, že BYAS Face Lifter opravdu funguje a vyzkoušejte okamžitý efekt toho "faceliftingu" na sobě v LAZEBNICTVÍ HOSTIVICE.

OBJEDNEJTE SE NA OMLAZUJÍCÍ PROCEDURU

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a my se vám ozveme a nabídneme vhodný termín.

BYAS FACE LIFTER

Exkluzivní vše-v-jednom high-tech omlazovací systém umožňující profesionální péči o pleť z pohodlí domova.

 • Vše v jednom
  Přední technologie krásy v jednom inovativním ručním zařízení.
 • Hi-Tech péče o pleť
  Exkluzivní technologie MPST®, která kombinuje iontoforézu, radiofrekvenci, mikrovibraci a EMS.
 • Řeší potíže pokožky od jejích kořenů
  Aktivní složky se přivádějí přímo do pokožky místo pouhého nanášení na povrch pokožky.
 • Mobilní
  Pohodlné domácí použití a časová úspora pro více než 100.000 spokojených zákazníků.
 • Senzační cena
  Nyní si můžete dovolit 12 ošetření za měsíc místo pouze 1 ošetření.
 • Doporučeno studií účinnosti
  Německá univerzitní klinika prokázala: Až o 900% více hyaluronu lze nalézt v hlubších vrstvách kůže po jednom jediném týdnu léčby s BYAS Face Lifter.

TECHNOLOGIE  

Multi Pro Synchron

Zařízení BYAS Face Lifter využívá exkluzivní WellStar technologii Multi Pro Synchron Technology®.

Face Lifter kombinuje technologie pro profesionální omlazení pokožky, které byly po desetiletí používány s vynikajícími výsledky na specializovaných klinikách a institucích.

IONTOFORÉZA (IO-)

Opačné polarity se navzájem přitahují, stejné se navzájem odpuzují.

Face Lifter používá tento přirozený princip, který je naprosto šetrný k pokožce a současně je vysoce účinný.

Intenzivní čistění pokožky: Kůže se čistí s Face Lifterem pomocí negativního proudu a BYAS BIONIC DETOX SERUM. Současně se negativně nabité aktivní složky séra vypláchnou do pokožky, aby obnovily vlhkost, která se ztrácí během čištění.

Face Lifter kombinuje iontoforézu s mikrovibrační technologií, kdy současná hluboká masáž tkáňových vrstev podporuje vnesení účinných látek do pokožky.

IO program: CLEAN

IONTOFORÉZA (IO+)

Opačné polarity se navzájem přitahují, stejné se navzájem odpuzují.

Face Lifter používá tento přirozený princip, který je naprosto šetrný k pokožce a současně je vysoce účinný.

Intenzivní vyživování pokožky: Kůže je vyživována pomocí Face Lifter s pozitivním proudem a BYAS BIONIC HYALURON SERUM. Zvláštní přísady proti stárnutí v séru, jako je exkluzivní BYAS hyaluronanový komplex WellStar, vyvolávají speciální zpevňující a regenerační účinek. Kůže se stává měkkou a pružnou. Malé vrásky jsou vyrovnány a hlubší vrásky jsou celkově omezeny.

Face Lifter kombinuje iontoforézu s mikrovibrační technologií, kdy současná hluboká masáž tkáňových vrstev podporuje vnesení aktivních složek do pokožky.

IO program: NUTRI, MASK

RADIO-FREKVENCE

Čím jsme starší, tím více ochabují naše svaly a tuk se usazuje v tělesných tkáních. Důsledky: V oblasti tváří, brady a krku se tvoří tukové kapsy a kůže se stává povislou.

Tuk na obličej může být rozložen pomocí Face Lifteru, který se nachází mezi horní částí podkožního tukové tkáně a spodní částí dermis. Tepelný efekt radiofrekvenčních vln Face Lifteru posiluje celkový metabolismus tukové tkáně, a tím tak podporuje rozklad tuku.

Léčba kůže pomocí radiofrekvenčních programů musí vždy probíhat společně s použitím přípravku BYAS INTENSE FORMING GEL a jeho speciálního komplexu LIPOreleaseTM s aktivními složkami od WellStar.

Elektrická stimulace svalů (EMS)

Svaly obličeje reagují na nízko kmitočtové proudové impulzy Face Lifteru smršťováním. Když je puls "vypnutý", svaly se opět uvolní. Tato cílená stimulace posiluje obličejové svaly, ty rostou a kůže nad nimi se stává pevnější.

Mikrovibrace

Face Lifter kombinuje iontoforézu a EMS programy s mikrovibrační technologií pro současnou masáž tkáňových vrstev. Léčba kůže s programy EMS musí vždy probíhat společně s použitím BYAS BIONIC HYALURON SERUM a jeho Wellstar-exkluzivního komplexu BYAS hyaluronan.


Jak probíhá ošetření přístrojem BYAS Face Lifter?

VÝSLEDKY PO POUŽITÍ PŘÍSTROJE

BYAS FACE LIFTING