OBNOVA RŮSTU VLASŮ

Účinná pomoci při padání a řídnutí vlasů. Ověřte si na sobě, že BYAS Hair Completer opravdu funguje!

REVOLUCE V LÉČBĚ HI-TECH PRO RŮST VLASŮ


Dobře upravené vlasy byly vždy symbolem krásy. Stejně jako kůže, stav vlasů odráží zdraví a vitalitu člověka. 

Mnoho lidí říká: Člověk nemůže dělat nic proti řídnutí nebo ztenčujícím se vlasům a prostě to nechat. To nemusí být, protože nyní existuje průlomový vývoj, který podporuje růst vlasů a zvyšuje vitalitu vlasů.

BYAS HAIR COMPLETER je první patentovaný přístroj pro péči o vlasy Professional Home Beuty Hi-Tech na světě. Stejně jako při mezoterapii stejný účinný koktejl, který rozšiřuje anagenní růstovou fázi vlasových folikulů, dodává výživu do hlubších vrstev pokožky hlavy. Ale s přípravkem HAIR COMPLETER to funguje naprosto jemným, přátelským k pokožce a přitom velmi efektivním způsobem.

Začaly Vám řídnout či úplně vypadávat vlasy? Ať už jde o dočasný problém způsobený stresem či špatnou životosprávou nebo klasické "plešatění" vlivem věku či hormonů, máme pro vás opravdu účinné řešení! Už nemusíte docházet na drahou transplantaci vlasových kořínků nebo experimentovat s různými předraženými a neúčinnými potravinovými doplňky. V naší provozovně můžete vyzkoušet přístroj BYAS Hair Completer, který podporuje přirozený růst vlasů a zvyšuje hustotu vlasů.

VÝSLEDKY PO POUŽITÍ PŘÍSTROJE HAIR COMPLETER


OBJEDNEJTE SE NA PROCEDURU

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme a vybereme vhodný termín.